Paintball Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Arkadaşlarınız ile beraber yapabileceğiniz zevkli ve renkli aktivitelere İstanbul paintball sahalarına giderek boya küpü olmayı tercih edebilirsiniz. Hafta içi iş çıkışı, okul çıkışı ya da hafta sonu tüm haftanın yorgunluğunu atabilmek için tercih edebileceğiniz bu eğlenceli aktivite için İstanbul’un birçok noktasında sahalar yer almaktadır. İstanbul Avrupa yakası paintball sahaları ya da İstanbul Anadolu yakası paintball sahaları arasından sizlere en yakın olanını tercih ederek uygun fiyata oyunlar oynayabilirsiniz. Sahalara girişte genel olarak kişi başı ücret ödersiniz. Bu ücretlerin kapsamı ise gündüz – gece oyunları hafta içi – hafta sonu tercihi ve alacağınız mermi sayısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Paintball Fiyatları ve Oyun Paketleri

Paintball ücretleri İstanbul’daki sahalar tarafından oldukça uygun fiyatlarda tutulmaktadır. Oyun severler uygun fiyatlar ile kişi başı ücretler ödeyerek sahalara giriş yapabilmektedir. Bahsetmiş olduğumuz üzere günlere göre ve günün saatlerine göre değişen oyun fiyatları en fazla 5 TL oynamaktadır. Bunun dışında paketlerin büyüklüğü mermi sayılarına göre değişim göstermektedir.

Küçük ölçekli oyun paketleri 30 TL’den başlamaktadır. Bu paketlerin içeriğinde 50 – 100 oyun mermisi verilmektedir. Mermi sayısı 50’şer 50’şer arttıkça oyun severler de bu paketlerin başına 10’ar TL daha fazla bir ücret ödemektedir. Bunun haricine yemek ve semaver gibi keyifli hizmetlerin bulunduğu farklı oyun paketleri de mevcuttur. İstanbul paintball sahalarında her bütçeye uygun olan paketler bulunmaktadır.