Paintball Sahaları Nerelerde Bulunur?

İstanbul paintball sahaları sizleri hafta içi ve hafta sonu uygun fiyatları ile eğlenceye davet etmektedir. Son dönemlerin meşhur oyunu arasında bulunmakta olan Paintball takım haline oynanabilen ve stres atmanıza yaramakta olan bir oyundur. Takımınızı kurduktan sonra karşılıklı olarak koruyucu malzemeler ve oyun senaryoları ile birbirinize karşı mücadele verebilirsiniz. İsterseniz gündüz oyunları isterseniz de heyecanı arttırarak gece oyunları oynayabilirsiniz. İstanbul’da yer almakta olan Paintball sahaları tüm bu oyun seçenekleri için uygun olmaktadır. Bu sahalarda sizlere sunulan ekipmanlar ve boya tüpleri tam kalitede olup sağlığınıza zarar getirmesini de engellemektedir.

İstanbul Paintball Sahaları

Paintball sahaları İstanbul’un birçok bölgesinde bulunmaktadır. Doğa ile birleşik olan bu sahalarda hem stresinizi atacaksınız hem de oksijen dolu bir gün geçirmiş olacaksınız. Bu sahaların oldukça büyük olması oyun zevki açısından da sizleri güzel bir şekilde etkileyecektir. İstanbul’un neresinde ikamet ediyor olduğunuz herhangi bir şekilde fark etmeksizin isterseniz Avrupa yakasında bulunan Paintball sahaları isterseniz de Anadolu yakasında yer almakta olan Paintball sahaları ile heyecana dahil olabileceksiniz. Bu sahaların fiyatları da oldukça uygundur. İçeriye girişte ödeyeceğiniz ücretler tamamen ekipmanları ve sizlere verilecek olan boya tüplerini kapsamaktadır. Bazı sahalarda sunulan özel hizmetler arasında yemek ve semaver ile çay hizmetleri de bulunmaktadır. Bunlar için de Paintball sahaları tarafından belirlenen özel paketler ve fiyatlar bulunmaktadır.

İstanbul Paintball Merkezleri Hakkında

Son dönemin en eğlenceli oyunları arasında bulunan paintball (boyatopu) birçok kişinin ilgisini çekiyor. Özellikle oyunu oynamak için özel saha alanlarının olması gerekiyor. Bunun dışında özel ekipmanları da olması gereken bu oyun için İstanbul da birçok mekan bulunuyor.

İstanbul da bulunan mekanların özellikleri

Paintball için özel tasarlanmış olan merkezlerin çoğunda olması gereken birçok ekipman bulunuyor. Bunlar; özel kıyafet, kask, silah olmaktadır. Bunların dışında kişilere özel iç mekan yada dış mekan oyunları düzenleniyor. Bu anlamda çoğu yer dış mekan olarak sunum yapıyor. Fakat bazı özel yerler de hem iç mekan oyununa uygun hem de dış mekan oyununa uygun düzenlenmiş olan özel sahalar bulunmaktadır. İstanbul da bulunan bu yerlerin hem lüks olması hem de oyun için uygun mekanlar olması kişilerin ilgisini de arttırmaktadır.

Sahanın özelliği nasıl olmalı?

Eğer ki dış mekanda oynanacak bir oyun ise saha ormanlık bir alanda olmalıdır. Ayrıca alan içinde saklanabilinecek yerler ve bariyerler bolca olmalıdır. Bunların hepsi bir düzenek içinde kurulmuş olmalı ve hepsi stratejik düzen içerisinde oturtulmalıdır. Gizlenecek olan alanda arkayı yansıtmaması ve boya suyu geçirmemesi önem teşkil eder. Ayrıca kamuflaj olunacak çok fazla yerin olması oldukça önem teşkil eder. Zaten bu tarz oyun alanının şehir merkezinde olmaması gerekiyor. Şehrin uzağında gürültüden uzak alanlar tercih edilmelidir.

İstanbul Maltepe Hedef Paintball Sahası

Güzel bir arkadaş etkinliği planlıyor ancak ne yapacağınızı bilemiyorsanız İstanbul Maltepe Hedef Paintball sahasına gelebilirsiniz ve güzel anlar yaşayabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Hedef Paintball Sahası

Eşsiz doğa manzarası eşliğinde yeşil ile iç içe olacağınız bu Paintball sahasında ulaşım problemi yaşamayacaksınız. İstanbul’un neresinde olursanız olun kolay ulaşım imkânı sağlayabileceğiniz İstanbul Anadolu Paintball sahası sizlere uygun fiyatları ile beraber hizmetlerini de sunacaktır. Tek yapmanız gereken ekibinizi topladıktan sonra randevu almak ve sahaya gelmek. Sizlere sunulan sağlığa zararlı olmayan boyalar ile ve tam ekipman ile hizmet verilmektedir. Böylelikle herhangi bir şekilde fiziksel yaralanmaların ve kazaların önüne de geçilmektedir.

İstanbul Maltepe Hedef Paintball Fiyatları

İstanbul Paintball sahaları arasında büyük ve doğa ile eşsiz bir oyun fırsatı sağlamakta olan Hedef Paintball fiyatları yönünden de oldukça uygundur. Sizlere sağlanan paketler ise şu şekildedir.
• Mini paket içeriğinde 100 top ve ekipmanlar 25 TL
• Ekonomi paket içeriğinde 250 top ve ekipmanlar 35 TL
• Avantaj paket içeriğinde 450 top ve ekipmanlar 50 TL
• Profesyonel paket içeriğinde 650 top ve ekipmanlar 65 TL
• Keyif paketi almak isterseniz 100 top + yarım ekmek köfte + semaver çay 45 TL
• Koli alımları ise giriş ücreti 10 TL’nin yanında 2.000 boya topu ve ekipmanlar 180 TL’dir.

İstanbul Maltepe Hedef Paintball Sahası adresi

Rezervasyon telefonu 0533 543 60 03’tür. İstanbul Maltepe Hedef Paintball adresi ise Başıbüyük ORAY piknik alanı NO:94 Maltepe/İstanbul.

İstanbul Büyükçekmece Nokta Paintball Sahası

İstanbul Büyükçekmece Nokta Paintball sahasında arkadaşlarınız ile toplanarak güzel bir stres atabilirsiniz ve eğlence dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Boya küpüne bulanabileceğiniz Paintball oyununda ekibinizi topladıktan sonra karşılıklı olarak bir araya geliyorsunuz.

İstanbul Büyükçekmece Nokta Paintball arena

İstanbul Avrupa Paintball sahalarından olan Nokta Paintball sizleri doğa ile iç içe olan bir ortamda arkadaşlarınız ile zevkli bir şekilde mücadele edebilmeniz için topluyor. Tamamen sağlığa zararsız ve onaylanmış boyalar ile sizlere verilecek ekipmanlarla güzel bir vakit geçirebileceksiniz. Sizlere sağlanmakta olan ekipmanlar sizlerin alacağı fiziksel hasarları en aza indirmektedir ve yüzünüzü gelecek darbelere karşı korumaktadır.

İstanbul Büyükçekmece Nokta Paintball Fiyatları

İstanbul Avrupa Paintball sahalarından olan Nokta Paintball’da uygun fiyatlar sizleri bekliyor. Hafta içi ve hafta sonu olarak rezervasyon yapabileceğiniz sahada ister arkadaşlarınız ile gündüz oyunu isterseniz de gece oyunu oynayabilirsiniz ve bunun için herhangi bir fiyat farkı da ödemezsiniz. Sizlere sunulmakta olan fiyat listesi ise şu şekildedir;
• Hafta içi 07:45 ile 20:00 aralığı – Hafta içi 20:00 ile 24:00 aralığı – Hafta sonu 07:45 ile 24:00 aralığında 50 mermi için 25 TL, 100 mermi için 30 TL, 200 mermi için de 40 TL ödersiniz.

İstanbul Büyükçekmece Nokta Paintball sahası adresi

Rezervasyon yaptırmak için 0 541 300 80 39 ya da 0 535 778 85 97 iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. İstanbul Büyükçekmece Nokta Paintball adresi Mimar Sinan Kavşağı, Mimar Sinan Merkez Mahallesi Büyükçekmece İstanbul.

İstanbul Büyükçekmece Avrasya Paintball Sahası

Hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin kuracağınız takımınızla beraber İstanbul Büyükçekmece Avrasya Paintball sahasında zevkli anlar yaşayabilirsiniz. Günün stresini atabilmek adına yapabileceğini en iyi aktivitelerin arasında Paintball yer almaktadır.

İstanbul Büyükçekmece Avrasya Paintball arena

İstanbul Avrupa Paintball sahası olarak en uygun fiyatlara sahip olan ve her kitleye hitap eden Avrasya Paintball doğal mermiler kullanarak sağlığınızı da düşünmektedir. Sizlere sunulan ekipmanlar test edilerek kullanımınıza sunulmaktadır ve bu sayede tam kapasiteli bir şekilde korunmanız sağlanmaktadır. Giyeceğiniz kamuflaj kıyafetleri ve yüz korumalıkları da düzenli aralıklar ile dezenfekte edilmektedir. Toplayacağınız ekibinize göre 6.000 metrekarelik Tepekent sahası ya da 3.000 metrekarelik Ahmediye sahasında oynayabilirsiniz.

İstanbul Büyükçekmece Avrasya Paintball Fiyatları

İstanbul Paintball sahaları fiyat konusunda da uygundur. Avrasya Paintball hem sunduğu kaliteli hizmetler hem de uygun fiyat politikası ile en çok tercih edilmekte olan sahaların arasında gelmektedir.
• Mini paket olarak geçen ve içeriğinde ekipman dahil 100 boya topunun bulunduğu bu paketin ücreti 30 TL’dir.
• Midi paket olarak geçen ve içeriğinde ekipman dahil size 200 boya topunun sunulduğu paket 40 TL’dir.
• Süper pakette ise ekipman dahil toplamda 300 boya topu sizlere sunuluyor ve uzun soluklu mücadele vermeniz sağlanıyor. Bu paketin fiyatı ise 50 TL’dir.

İstanbul Büyükçekmece Avrasya Paintball sahası adresi

0530 826 87 90 numarasından iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Büyükçekmece Avrasya Paintball merkez ofisinin adresi ise Tepekent Beyazevler Büyükçekmece’dir.

İstanbul Sarıyer Akay Paintball Sahası

Haftanın stresini ve yorgunluğunu atmak için iş arkadaşlarınızla, sınavların stresini atabilmek için öğrenci arkadaşlarınızla, İstanbul Sarıyer Akay Paintball sahasını tercih edebilirsiniz.

Son dönemlerin zevkli ve popüler etkinleri arasında yer alan Paintball, İstanbul Avrupa yakasında sizleri harika bir kalite ile oyun bekliyor. Avrupa Yakası’nda yer alan en iyi ve en eski sahalardan birisi olan Akay Paintball, izinli – onaylı malzemeler ile beraber Avrupa standartlarında oyun keyfini sizlere sunmaktadır. Farklı oyun senaryolarının yer aldığı oyunlarda sizler de zevkli bir şekilde arkadaşlarınız ile vakit geçirebileceksiniz ve mermiler ile onları vurmak için sabırsızlanacaksınız.

İstanbul Sarıyer Akay Paintball Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası Paintball fiyatları etkinliği yapacak kişiler için önem taşımaktadır. Firmanın belirlemiş olduğu fiyatlar ise şu şekildedir;
• Hafta içi kişi başı 20 TL. Pakete dahil olan ürünler ise içerisinde 50 mermi bulunan silah ve ekipmanlardır. Ekstra 50 mermi almak isterseniz bunun fiyatı da 10 TL olacaktır.
• Hafta sonu kişi başı 20 TL. Pakete dahil olan ürünler 50 mermi ve ekipmanlar. Eğer ekstra 50 mermi almak isterseniz bu durumda 10 TL daha ödemeniz gerekmektedir.
• Gece oyunlarında ise kişi başı 30 TL’dir. 50 mermi ile beraber ekipman alabilirsiniz. Ekstra 50 mermi fiyatı 10 TL’dir.

İstanbul Sarıyer Akay Paintball sahası adresi

Rezervasyon için 0507 950 81 22 numarayı arayabilirsiniz. İstanbul Sarıyer Akay Paintball adresi ise Demirciköy Mahallesi Kilyos Caddesi No: 334/5’tir.

İstanbul Çatalca Natura Paintball Sahası

İstanbul paintball sahalarını incelemeye devam ediyoruz. Aşağıdaki yazımızda, İstanbul Çatalca Natura Paintball Sahası hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

İstanbul Çatalca Natura Paintball Sahası

Arkadaşlarınız ile hafta sonu için ya da iş çıkışında eğlenceli, doğa ile iç içe olan bir aktivite arıyorsanız eğer İstanbul Çatalca Natura Paintball sahası doğa ile iç içe ortamında sizleri beklemektedir. İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan oyun sahası ile büyük bir alanda arkadaşlarınız ile karşı karşıya geleceksiniz ve Avrupa yakasının en kaliteli sahasında arkadaşlarınız ile karşı karşıya gelme şansını yakalayacaksınız. Eğer kimin nişancılığı ve saklanması daha iyiyse oyunun galibi o olacak. Sizlere zarar vermeyecek olan kamuflaj giysileriniz ile beraber yüzünüzün de korunaklı olacağı oyunlarda fiziksel herhangi bir zarar yaşamayacaksınız.

 

İstanbul Çatalca Natura Paintball Sahası

İstanbul Çatalca Natura Paintball Fiyatları

İstanbul Paintball alanları için Çatalca’da bulunan Natura Paintball sizlere farklı tarifelerde oyun oynama fırsatını sunmaktadır.
• Mini tarife ile sizlere verilecek olan 100 boya topu ile 1,5 saatlik oyun keyfi sadece 30 TL
• Standart tarifede ise 200 boya topu ile 1,5 saatlik oyun keyfi sadece 40 TL
• Avantaj tarifesi ile büyük bir oyun oynama imkanını sizlere sağlanacak olan 300 boya topu ve 1,5 saat süreli oyunu ise 50 TL’ye oynayabilirsiniz.

İstanbul Çatalca Natura Paintball sahası adresi

Çalışma saatleri olan 10:30 – 23:00 saatleri arasında 0535 292 53 10 numaralı telefonu arayarak daha detaylı bilgi ve rezervasyon alabilirsiniz. Güzel bir etkinlik yapabilmek için İstanbul Çatalca Natura Paintball adresi ise Büyükçekmece Çatalca Yolu, Çatalca Kültür Merkezi Arkası, Rüzgârlı Bahçe Mesire alanıdır.

İstanbul Kadıköy Evo Paintball Sahası

İstanbul’da bulunan paintball yerleri arasında oldukça önemli bir yere sahip olan İstanbul Kadıköy Evo Paintball Sahası hakkında detaylı bilgileri, yazımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy Evo Paintball Sahası

İstanbul Kadıköy Evo Paintball sahası hem hafta içi hem de hafta sonu arkadaşlarınızla, ailenizle stres atabilmeniz için sizlere Paintball hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Anadolu yakası Paintball sahaları arasında en eski kuruluş ve sahalardan olan EVO, kaliteli ve eğlenceli oyunlar oynamanıza yardımcı olacaktır. Oluşturacağınız takımlar ile beraber senaryolar üzerinden oyun oynayabilir isterseniz de rakip takımdan gördüğünüzü vurabilirsiniz. Eğlenceli bir şekilde boya küpüne çevireceğiniz rakibinizi hem skor olarak hem de senaryo olarak alt edebilirsiniz. Özenle seçilmiş olan ekipmanlar ve koruyucu kıyafetleriniz ile herhangi bir şekilde fiziksel zarar almayacağınız bu oyunda hakem de size eşlik edecektir ve kurallara uymanızı sağlayacaktır.

 

İstanbul Kadıköy Evo Paintball Sahası

İstanbul Kadıköy Evo Paintball Fiyatları

İstanbul Paintball alanları arasında en büyük ve en geniş kapsamlı hizmetlere sahip olan Evo Paintball eğlenceyi yakından yaşamak isteyenler için farklı fiyat tarifleri sunmaktadır.

• 1,5 saatlik bir oyun için giriş + ekipmanlar + 50 boya topu için toplamda 22,5 TL ücret ödeyeceksiniz.
• 1,5 saatlik bir oyun için giriş + ekipmanlar + sınırsız boya topu için 65 TL ücret ödeyeceksiniz.
• Eğer boya toplarını takımınız ile toplu alarak avantajlardan faydalanmak isterseniz içerisinde 2000 adet top bulunan 1 kutu fiyatı 250 TL’dir.

İstanbul Kadıköy Evo Paintball Sahası adresi

0850 350 03 86, 0216 330 11 51, 0533 600 41 01 numaralarından rezervasyon için ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy Evo Paintball sahasının adresi ise Caferağa Mahallesi, Şair Nefi Sokak, NO:4 D:1-3 Moda/Kadıköy’dür.

İstanbul Büyükçekmece Marmara Paintball Sahası

İstanbul Büyükçekmece Marmara Paintball Sahası hakkında tüm bilgileri, Istanbulpaintball.org adresinde bulabilirsiniz.

İstanbul Büyükçekmece Marmara Paintball sahası

İstanbul’da bulunan paintball sahalarını tanıtmaya başlıyoruz. Bugün Büyükçekmece ilçesinde yer alan Marmara paintball sahasını sizlere tanıtıyoruz.

İstanbul Büyükçekmece Marmara Paintball sahası sizlere doğa ile iç içe bir ortamda eğlenceli vakit geçirmenin şansını sunmaktadır. Avrupa Yakasında en iyi paintball oynayabileceğiniz sahalardan olan bu yer için herhangi bir ulaşım sıkıntısı da çekmeyeceksiniz. Eğer takımınızı kurduysanız ve hangi saatte oynamak istiyorsanız sadece bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

İstanbul Büyükçekmece Paintball oynamak isteyen kişiler için ulaşımda da herhangi bit sıkıntı olmamaktadır. Sizlere yapacağınız yol tarifleri sayesinde İstanbul Paintball sahasının yerini hızlı bir şekilde bulabileceksiniz ve bu eğlence dolu boya savaşlarına başlayabileceksiniz. Herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın gündüz ya da gece uygun fiyatlar ile sahalarımızı kiralayabilirsiniz ve arkadaşlarınız ile güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Gece oyunlarının da başlaması ile neredeyse İstanbul Büyükçekmece Paintball sahası için her yerden rezervasyon gelmeye başlamıştır. İstediğiniz kadar mermiyi satın alabilirsiniz ve oyun içerisinde geçireceğiniz süreyi arttırabilirsiniz. İstanbul Büyükçekmece Paintball sahaları erken rezervasyon imkanları ile sizleri de arkadaşlarınız ile beraber bu büyük eğlenceye bekliyor.

İstanbul Büyükçekmece Marmara Paintball adresi

Daha detaylı bilgi alabilmek adına iletişim kurmak isterseniz sahanın iletişim numaraları 0532 218 77 18’dir. Çalışma saatleri olan 07:30 ile 23:45 arasında arayıp bilgi alabilirsiniz. Merkez ofisinin yeri ise Cengiz Topel Caddesi Fatih Mahallesi NO:48 Büyükçekmece’dir. İstanbul Paintball sahaları ile sizler de rezervasyonunuzu yaptıktan sonra arkadaşlarınız ile eğlenceli bir etkinlik geçireceksiniz.