Paintball Bilgileri ve İpuçları

paintball

İstanbul paintball alanlarında arkadaşlarınız ile beraber zevkli oyunlar oynayabilirsiniz. Avrupa Yakası paintball sahaları ve Anadolu Yakası paintball sahaları sizlere güvenilir hizmetleri ile eğlenceli anları yaşatmaktadır. İstediğiniz saatlerde oyun oynayabileceğiniz bu sahalarda vereceğiniz fiyatlar da oldukça uygun olacaktır. Eğer eğlenceli bir paintball oyunu oynamak istiyorsanız oyunun temellerini bilmeniz gerekmektedir, vereceğimiz birkaç ipucu ile de daha zevkli oyunlar oynayabileceksiniz.

Paintball Bilgileri ve İpuçları Nelerdir?

• Öncelikle kuracağınız takımları adil bir şekilde belirlemeniz gerekmektedir. Takımları ne kadar bilen ve bilmeyen seviyesine göre eşit dağıtırsanız o kadar kaliteli ve eğlenceli oyunlar çıkarmış olacaksınız.
• Oyuna başlamadan önce senaryoya bağlı olarak takımınızın sınırlarını belirleyin. Böylelikle herkesin nerede oynayacağı ve hangi görevi yapacağını belirleyerek daha taktiksel galibiyetler alabilirsiniz.
• Paintball taktikleri arasında önemli olan oyununun amacını kavramaktadır. Yani oyunun senaryosu; eleme mi yoksa bayrak kapmamı, başkanı koruma mı? Buna bağlı olarak düzenleyeceğiniz taktikler ile rakiplerinizi hiç ummadıkları yerden vurabileceksiniz.
• Oynamış olduğunu her senaryoda sizlere verilen görevleri tamamlamanız zorunlu değildir. Çünkü her round için belirlenen bir süre bulunmaktadır. Bu sürenin içerisinde takımların aldıkları puanlara bağlı olarak da rakiplerine üstünlük kurma durumları bulunmaktadır.
• Oyunun başlaması ise her iki takım da yerini aldıktan sonra hakemin hazır düdüğünü çalması ile başlamaktadır.

İstanbul paintball alanlarında oyunu bilerek ve ufak taktikler yaparak oynayacağınız oyunlar sizlere daha çok zevk verecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*